Co nas wyróżnia

Nie szukasz kolejnej firmy księgowej lecz prawdziwego Partnera do współpracy? A&S Accounting to rozwiązanie dla Ciebie.

Jesteśmy nietypowym biurem księgowym. Rozmawiamy i poznajemy naszych Klientów. Rozumiemy, iż są oni różni i mają indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też analizujemy całokształt działalności firmy nie skupiając się tylko na aspekcie księgowym. Po poznaniu firmy i jej specyfiki wspólnie opracowujemy najdogodniejsze rozwiązania. Wszystko to wykonujemy w niewielkim gronie wybitnych ekspertów tworzących nasz zespół.

Dla nas finanse to także nowoczesne technologie, szybkość i łatwy dostęp do danych. Stawiamy na jasną i przejrzystą komunikację z naszymi Klientami dlatego oprócz szkoleń typowo branżowych cyklicznie bierzemy udział w licznych szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji np. STRUCTOGRAM®.

Naszym kapitałem jest kompleksowa wiedza finansowa oraz unikalne kompetencje zdobyte podczas realizacji licznych projektów i codziennej pracy z naszymi Klientami.

Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, a w swoich działaniach stawiamy na jakość zrealizowanych prac, a nie na ich ilość.