Nasz zespół

A&S Accounting to licencjonowane biuro rachunkowe, które tworzą ludzie z pasją.
Jeśli szukasz biura księgowego działającego na zasadzie Partnera w biznesie, skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

 • Aleksandra Sznytko

  Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta oraz certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych firmach jako Analityk Finansowy oraz zarządzała Działem Kontrolingu i Audytu Wewnętrznego. Posiada wiedzę z zakresu księgowości, analizy finansowej, audytu wewnętrznego oraz wdrażania programów typu ERP. Brała udział w licznych procesach due diligence. Prywatnie miłośniczka jogi. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi.

 • Sylwia Szewczyk-Włodarczyk

  Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta oraz certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu księgowości, podatków oraz tematyki kadrowo – płacowej zdobyte podczas pracy w firmach polskich jak i korporacjach międzynarodowych na stanowisku Głównej Księgowej i Dyrektora Finansowego. Posiada unikalną praktyczną wiedzę z obszaru kompleksowego wdrażania systemów finansowo – księgowych. Prywatnie fanka muzyki rockowo-bluesowej i Śląska, z którego pochodzi. Każdą wolną chwilę poświęca rodzinie a urlop spędza wędrując po górach.

 • Anna Walczak

  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa oraz Akademii Finansów. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu księgowości i tematyki kadrowo – płacowej. Ukończyła szereg szkoleń i kursów branżowych. Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Prywatnie szczęśliwa mama patrząca na świat z optymizmem. Czas wolny spędza na czytaniu książek i spacerach.

 • Marta Zgórzak

  Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Pracownik administracyjny posiadający wieloletnie doświadczeniem w polskich i międzynarodowych firmach. Dzięki swoim szerokim kompetencjom efektywnie koordynuje i wspiera pracę naszego biura. Prywatnie mama trójki dzieci. Uwielbia podróżować.